Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Premiery w serwisie Legimi. Kod dostępu możesz otrzymać za darmo w naszej bibliotece. Już 3,5 miliona słów przeczytali nasi czytelnicy w Legimi. Zapraszamy!

Utworzono dnia 25.10.2021
Mordercza rozgrywka
Kolejny tom bestsellerowej serii! Luty 1986 roku. Młoda studentka wysiada z pociągu na stacji Poznań Garbary. Ma dojść do oddalonego o kilometr akademika, ale znika bez śladu. Czerwiec 1987 roku. W Poznaniu rozpoczynają się Międzynarodowe Targi. W hotelu Polonez podczas dancingu na oczach bawiących się ludzi zostaje zastrzelona kobieta. Nikt nie widział sprawcy, ale na szczęście na sali zupełnie przypadkowo był porucznik Teofil Olkiewicz.
Czytaj w abonamencie
Tajemnica morskiej latarni
Ellen Trawton ucieka od swojego płytkiego londyńskiego życia i władczej matki, która rozpaczliwie próbuje ją sobie podporządkować. Czy istnieje lepsza kryjówka niż dom pośród surowej scenerii Connemary, zamieszkany przez skrywaną przed rodziną ciotkę, z którą matka Ellen od lat nie utrzymuje kontaktów? Jednak dzikość i piękno irlandzkiej ziemi skrywają niewyjawione od lat sekrety i zagadkę z przeszłości, której nikt dotąd nie rozwikłał.
Czytaj w abonamencie
Zazdrość
Śledczy z Aten wezwany do zbadania sprawy zaginięcia niemieckiego turysty na wyspie Kalimnos. Kierowca taksówki znajdujący na tylnym siedzeniu auta kolczyk. Pasażerka lecąca z Nowego Jorku do Londynu postanawiająca rozstać się z życiem. Bohaterowie zbioru opowiadań Zazdrość doświadczają gwałtownych uczuć. Nesbø w typowy dla siebie sposób konfrontuje czytelnika z nieprzewidywalnymi skutkami zazdrości, pożądania i zdrady. I jak zawsze zaskakuje.
Czytaj w abonamencie
Światło na krańcach świata
Światło na krańcach świata – nawiązujące tytułem do powieści Juliusza Verne’a Latarnia na końcu świata – to unikalna kolekcja ponad trzydziestu opartych na faktach opowieści opatrzonych zachwycającymi ilustracjami, mapami morskimi, schematami architektonicznymi i ciekawostkami na temat odległych latarni. Nie jest to jednak podręcznik geografii, ale jedyny taki paszport dla podróżników marzycieli.
Czytaj w abonamencie
Sprawdź pozostałe premiery i czytaj bez limitu
 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 32

W poprzednim tygodniu: 67

W tym miesiącu: 71

W poprzednim miesiącu: 324

Wszystkich: 3635