Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Bezpłatne dostępy do e-booków w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Uwaga: Informujemy, że z dniem 30 kwietnia 2023 r. zakończyliśmy realizację projektu udostępniania bezpłatnych kodów do Empik Go. Wydalismy 133 kody o wartości ponad 5 tys. zł, uprawniających do korzystania przez miesiąc z zasobów Empiku.  Dziękujemy za zainteresowanie tym projektem. Niestety obecnie nie planujemy podobnego programu.

Gminna Biblioteka Publiczna w Przystajni uzyskała dostęp do grupowego dostępu do e-booków, audiobooków i podcastów Empik Go

w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, w ramach Priorytetu 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych, Kierunek interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych.

Zapraszamy do zgłaszania się po kody do biblioteki od 1 maja 2022 r.

Otrzymany w bibliotece kod trzeba aktywować na stronie www.empik.com/biblioteki/kod

Kod ważny jest przez 30 dni od daty aktywacji przez Użytkownika.

Korzystanie z kodu zasilającego Empik Go oznacza akceptację następujących postanowień:

1. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez Internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.

2. Aby wykorzystać kod, należy wejść na stronę www.empik.com/biblioteki/kod i postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

3. Warunkiem zrealizowania kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com oraz akceptacja „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, dostępnego pod adresem https://www.empik.com/regulamin, który określa warunki korzystania z kodów.

4. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków, e-booków, podcastów oraz produkcji oryginalnych w ramach Empik Go.

5. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.

6. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega zwrotowi.

7. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.

8. Użytkownik po aktywacji kodu może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.

9. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego kodu jednocześnie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025