Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Informacja dla osób uczestniczących w wydarzeniach

INFORMACJA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH

Podczas wydarzeń organizowanych przez bibliotekę będą wykonywane zdjęcia lub filmy, na których może zostać uchwycony wizerunek osób obecnych, jak również ich inne dane osobowe. Udział w nich jest równoznaczny z wyrażeniem dobrowolnej zgody, na przetwarzanie przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przystajni z siedzibą w Przystajni, ul. Targowa 5,  danych osobowych wizerunkowych uczestnika, a także ewentualnie innych danych osobowych, w celu rozpowszechniania informacji o działaniach Gminnej Biblioteki Publicznej w Przystajni, w przestrzeni publicznej i w mediach.

 

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, wyrażam zgodę / nie wyrażam zgody* na wykorzystywanie wizerunku mojego dziecka (imię i nazwisko)………………………………….. na stronie internetowej, w mediach społecznościowych i prasie, w kronice przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Przystajni z siedzibą w Przystajni przy ul. Targowej 5  w celu promocji placówki.

*skreśl niepotrzebne

…………………………………………………..                                  …………………………………………………….

Miejscowość i data                                                                           Czytelny podpis osoby wyrażającej zgodę

 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny