Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Nowa oferta biblioteki: projekt "Książki online dla każdego"

Utworzono dnia 24.09.2021

Nasza biblioteka umożliwia swoim Czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów).

Można tu znaleźć najświeższe nowości wydawnicze.

Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

 

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

 

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres kontakt@biblioteka-przystajn.pl ; podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

- pobierz aplikację Legimi na telefon lub komputer

- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

 

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

 

 

 

 

Od 1 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO, zawierającym bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną:

linki do pobrania:

Android

iOS

 

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:

 

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres kontakt@biblioteka-przystajn.pl  i podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/

- zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto

- wprowadź otrzymany kod

- korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online przez 30 dni od aktywacji kodu. 

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

 

Biblioteka ebookpoint BIBLIO to, oparta na nowoczesnej technologii, platforma gromadząca najnowszą literaturę: beletrystyczną, podróżniczą przewodnik oraz specjalistyczną skierowaną do szerokiego grona czytelników, którzy w ramach Państwa biblioteki otrzymają dostęp do jedynej w Polsce e-biblioteki posiadającej w swojej ofercie ebooki, audiobooki oraz video kursy. 

 

Biblioteka ebookpoint BIBLIO jest częścią serwisu ebookpoint.pl dostawcy treści elektronicznych będącego jednym z liderów tego segmentu w Polsce, posiadającego w swojej ofercie ponad 80.000 tytułów. 

Przejrzysty interfejs w połączeniu z zaawansowaną technologią sprawiają, że czytelnik ma nieograniczony dostęp do publikacji biblioteki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca oraz na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. 

 

Od 4 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków w serwisie IBUK Libra. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

 

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres biblioteka-przystajn.pl , podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na stronę https://libra.ibuk.pl/

- postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

 

W tym serwisie kod jest ważny przez rok, czyli do sierpnia 2022 r.!

 

 

Dostępy uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

 

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 189

W poprzednim tygodniu: 194

W tym miesiącu: 554

W poprzednim miesiącu: 663

Wszystkich: 17756