Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Legimi poleca nowości

Utworzono dnia 05.10.2021
 
Legimi
Dziś mamy gratkę dla tych, którzy nie lubią czekać. Bestsellerowy czeski retro kryminał oraz najnowszy thriller Michała Larka dostępne są u nas jeszcze przed oficjalnymi premierami! Warto również sięgnąć po ubiegłotygodniowe nowości. Wśród nich m.in. kontynuacja jakże popularnej Firefly Lane. Miłej lektury!
Śmierć we Wrocławiu
Wysłannik czeskiego króla udaje się do Wrocławia, gdzie znika w tajemniczych okolicznościach. Z uwagi na dyplomatyczny charakter jego misji król Przemysł Ottokar II wysyła w ślad za nim na Dolny Śląsk swoich zaufanych ludzi: prokuratora królewskiego Oldrzicha, jego żonę Ludmiłę oraz giermka Otę. Jednak za murami XIII-wiecznego Wrocławia okazuje się, że śledztwo będzie dużo trudniejsze, niż początkowo zakładano.
Czytaj w abonamencie
LoveInk You
Nina to dziewczyna enigma. Zjawiła się w studiu Issaca na jedną chwilę, by w ostatecznie zrezygnować ze zrobienia sobie tatuażu. Dla niego to codzienność, ale ta klientka wyjątkowo zapadła mu w pamięć. Kilka dni później, to właśnie ją spotkał, gdy obudzi się rano, na kacu, po imprezie w domu swojego producenta. Wydawało mu się, że widzi anioła, ale on po prostu jeszcze nie wytrzeźwiał…
Czytaj w abonamencie
Nienawiść
Gdy ból staje się nie do zniesienia, budzą się demony zemsty.W starym rozpadającym się domu pod lasem zostają znalezione zwłoki mężczyzny z ustami mocno pomalowanymi szminką. Miejsce zbrodni zbroczone jest krwią. Furia, z jaką morderca zabił byłego skazańca Huberta Madełę, zaskoczyła przybyłego na miejsce zbrodni porucznika Jakuba Dalberga. Policjant ma jak najgorsze przeczucia…
Czytaj w abonamencie
Pozwól odejść
Kiedyś – dawno temu – szła sama pogrążoną w ciemności drogą zwaną Firefly Lane. To była najgorsza noc w jej życiu i właśnie wtedy natknęła się na pokrewną duszę. „To był nasz początek”. Ponad trzydzieści lat temu. Tully i Kate. „Ty i ja kontra cały świat”. Najlepsze przyjaciółki na zawsze. Ale opowieści mają swój koniec, prawda? Traci się tych, których się kocha, i trzeba jakoś żyć dalej.
Czytaj w abonamencie
Sprawdź pozostałe premiery i czytaj bez limitu

 

Bezpłatne kody dostępu do Legimi możesz otrzymać w naszej bibliotece dzięki realizacji projektu "Książki online dla każdego". 

Zapraszamy do kontaktu

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 15

W poprzednim tygodniu: 88

W tym miesiącu: 410

W poprzednim miesiącu: 331

Wszystkich: 3143